Staying Cool in the Summer: The Benefits of Aloe Vera

বহু মানুহে সন্মুখী হনীয়া ৷

এলোভেন ওষুধে গুণে ভচা প্রকৃতি৷ এবিধ উপকরীউদ্ভিদ、য়েপ্ৰচণ্ডসূত্রে পোহতোনিজকে ঠাণ্ডাকয্যাকে সেবনে৷ আমা শ্ৰীৰ উষ্ণতা স্বা ভাকরিখ৷

এলোভেজাৰ কিছুমান আচৰিত উপকাৰ

পিয়ো প্রয়োগ জেলে শীতল পোভ৷ ৷৷৷৷৷৷ যায় এলোভেৰাই ৰগ প্ৰতিৰোধ ক্ষমতা বৃদ্ধি কৰি বিৰুদ্ধে যুগ দিয়াত কৰে৷

গরীষ্মকালতশরীতোঠাণ্ডকরিখক

পা লগেব ৷ কক কক

ডাঃ পৰাশৰে পৰাশৰে পৰাশৰে অতি ই ঠাণ্ডা ৰাখে শক্তিও।।। এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে এলোভেৰাৰৰসপ্ৰতিদিনেপুৱাখালীপেটতখাবলাগে

লগতেপাড়ক:ছালৰ সমস্যাৰ লগত বাবে মুখত এলোভেৰ লগত দাট লোকিমানউপকাৰী? – ফেসিয়াল অ্যালোভেরা

উৎস লিঙ্ক

এছাড়াও পড়ুন  আপনার পরীক্ষায় উত্তীর্ণ: 11টি খাবার আবিষ্কার করুন যা আপনার স্মৃতিশক্তি বাড়ায়